Podczas najbliższego weeekendu legalny bukmacher eFortuna online oferuje każdemu graczowi najnowszy pakiet powitalny, gdzie to oprócz startowych bonusów, tj. 20 PLN za rejestrację, premii do 1000 PLN za wpłatę oraz zakład bez ryzyka do 115 PLN wszyscy gracze mogą otrzymać dodatkowe 50 PLN.

eFortuna kod promocyjny na start

eFortuna kod promocyjny na start

Nie da się ukryć, że coraz więcej graczy znowu wraca do obstawiania meczy. Wynika to z prostej przyczyny, a mianowicie oferty bukmacherów są coraz bardziej bogatsze i jest z czego wybierać.

Natomiast bukmacher eFortuna online oferuje każdemu nowemu użytkownikowi najnowszy pakiet powitalny, gdzie to oprócz standardowych bonusów, gracz może otrzymać dodatkową premię o wartości 50 PLN.

Chcąc skorzystać z bonusu powitalnego dokona gracz musi rejestracji konta na stronie www.eFortuna.pl w dniach od 5 do 7 czerwca do godz. 23:59. Proces zakładania konta jest bardzo prosty i żaden użytkownik z tym problemów nie będzie posiadał.

Kod bonusowy w eFortunie

Typer, który chce skorzystać z najnowszego pakietu powitalnego musi obowiązkowo wpisać specjalne hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać, że jest to jedyna możliwość, aby wpisać kod.

Użytkownik, który poprawnie przejdzie proces weryfikacji danych w prezencie otrzyma darmowe 20 PLN na obstawienie meczy i to bez dokonywania żadnej wpłaty.

Natomiast gracz, który dokona pierwszej swojej wpłaty na konto utrzyma premię równowartości depozytu. Maksymalna kwota, jaka może znaleźć się na koncie użytkownika to, aż 1000.

BetClic kod promocyjny

Jednak w najnowszy pakiecie powitalnym bukmacher eFortuna online przyzna darmowy bonus o wartości 50 PLN. Pod warunkiem, że typer dokonał swojej wpłaty w wysokości co najmniej 50 PLN.

Warto jest również wiedzieć o Cashbacku. Zakładem bez ryzyka jest objęty pierwszy kupon po tym, jak gracz dokona wpłaty. Jeśli okkaże się, ze faworyci Cię zawiedli to nie odczujesz straty gotówki, ponieważ otrzymasz zwrot całej stawki. Wartość maksymalna, jaka może zostać przyznana to 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe bonusy na PKO Ekstraklasę. Pula nagród 35 000 PLN
Następny artykułExtra kasa dla graczy za obstawienie meczy. 60 PLN dla typerów od Betclic
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.