Legalny bukmacher Totolotek oferuje nowym graczom bonus powitalny, w którym to na start można otrzymać nawet 2098 PLN na start.

Bonus powitalny Totolotek

Bonus powitalny Totolotek

Ta oferta skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera Totolotek Polska.

Podstawa czynność tej akcji jest to dokonanie rejestracji konta. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera www.totolotek.pl. Proces rejestracyjny jest bardzo prosty, ponieważ wystarczy tam podać swoje dane osobowe. To sprawia, że założenie konto zajmie typerowi dosłownie kilka chwil.

Następnie gracz musi przejść poprawnie proces rejestracyjny i dokonać pierwszej wpłaty.

Bonus do 1000 PLN za pierwszą wpłatę u bukmachera Totolotek

Warto jest wiedzieć, że pierwsza wpłata u bukmachera Totolotek jest objęta promocją. Bukmacher przyznaje darmowe środki graczom w wysokości pierwszego depozytu:

Przykład: Gracz wpłacił na swoje konto bukmacherskie 750 PLN. W formie bonus powitalnego otrzyma taką samą kwotę. Razem będzie posiadał 1500 PLN do wykorzystana na zakłady bukmacherskie.

Środki znajdą się automatycznie na koncie gracza po tym jak bukmacher Fortuna dokona zaksięgowania wpłaty.

Maksymalna wartość jaka może trafić na konto typera to 1000 PLN.

Polski bukmacher Betfan bonusy promocje
Legalny bukmacher Betfan – Darmowy kod promocyjny na bous

Aplikacja mobilna bukmachera Fortuna darmowy bonus

Warto jest mieć na uwadze, może otrzymać darmowe środki do wykorzystania z aplikacji mobilnej.

Chcąc je otrzymać należy pobrać aplikację mobilną bukmachera Totolotek, a następnie ją zainstalować na swoim urządzeniu mobilnym. Następnie trzeba dokonać wpłaty, a w zamian operator przyzna darmowe środki i to za darmo. Najwyższy bonus może wynieść 49 PLN.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera Totolotek.

Na chwilę obecną legalny bukmacher Totolotek nie oferuje swoim graczom kodu promocyjnego. Jednak jak takowy się pojawi od razu zostanie opublikowany na naszej stronie.

Zupełnie inaczej sytuacja wygląda u legalnego bukmachera STS. Bowiem gracz, który wpisz kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym na start otrzyma darmowe środki o wartości 29 PLN, zaś po do dokonaniu pierwszej wpłaty typer może otrzymać nawet 1200 PLN.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNHL i NBA: Darmowe bonusy od bukmachera eTOTO
Następny artykułSkoki narciarskie 2019/20: Bonus 20 PLN od Fortuny
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.