Limitowaną ofertę promocyjną każdemu graczowi na sam start oferuje legalny bukmacher STS. Za zagranie każdego kuponu AKO można otrzymać nawet 100 PLN.

Darmowy bonus dla graczy za obstawienie meczy.

Darmowy bonus dla graczy za obstawienie meczy.

Na samym wstępie warto jest dodać, że przed nami dosyć ciekawe konfrontacje w eliminacjach do europejskich pucharów. W dodatku będziemy mogli oglądać w akcji nasze zespoły: Legia Warszawa vs Slavia Praga oraz Gent vs Raków Częstochowa.

Użytkownik, który chce wziąć udział w ofercie „Ekstra kasa na puchary” musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Wspomnienia oferta aktywna jest do 26 sierpnia do godziny 23:59.

Ekstra kasa na puchary:

Warunki wspomnianej oferty są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon AKO, który będzie spełniał następujące warunki:

  • minimum 1 zdarzenie z eliminacjami do europejskich pucharów: Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji
  • kurs łączny nie mniejszy niż 2.50
BetClic kod promocyjny

W przypadku wygranej gotówki na konto każdego użytkownika trafi wygrana plus premia w wysokości stawki. Maksymalnie może ona wynieść nawet 100 PLN.

Bonus bez depozytu w STS 2021:

Wszyscy nowi użytkownicy bukmachera STS online na sam start mogą liczyć na ekstra bonusy na start, gdzie to można otrzymać:

  • 29 PLN bez żadnej wpłaty
  • premię równowartości depozytu, aż do 1200 PLN

Jednak chcąc aktywować powyższe bonusy należy wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Należy mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPowrót PKO Ekstraklasy. 20 000 PLN dla typerów od Betclic
Następny artykułBonusy za obstawienie meczy u bukmachera Fortuna. Pula nagród 20 000 PLN
Najlepsze promocje bukmacherskie od Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bukmacherskie za darmo, freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez wpłaty własnej. Bonusy STS, Betfan, Betclic, Fortuna.